UK NL 

Contact

 

 

 

Bestuur

 

Voorzitter

PR, fokkersoverleg vergaderingen, gedragszaken

Marion ten Cate

Grasmeent 34, 1357 JD  Almere, Tel: 036 - 5401940

Email: voorzitter@nederlandsesheltievereniging.nl     

 

Secretaris

Secretariaat.

Bianca van den Berg

Scheepvaartweg 3, 3356 LL  Papendrecht, Tel: 078 - 6412821

Email: secretaris@nederlandsesheltievereniging.nl 

 

Penningmeester

Contributie,  adreswijzigingen, ledenadministratie

Frans Streuper 

Binnensingel 109, 3134 NB  Vlaardingen, Tel: 010 - 4354408

Email: penningmeester@nederlandsesheltievereniging.nl

 

Bestuurslid

 

Lia Enkelaar

Buijs Ballotweg 108, 3731 VL De Bilt, Tel: 030-2210606

Email: l.enkelaar@nederlandsesheltievereniging.nl

 

Bestuurslid

Maatje Sijses

Ringdijk 5, 3211 LG Geervliet. Tel: 0181-664360

Email: m.sijses@nederlandsesheltievereniging.nl

 

Pupinfo

Voor informatie over beschikbare pups, pupbemiddeling en bemiddeling bij herplaatsing.

 

Ineke Fritz

Hartschelp 43, 1112 DB  Diemen, Tel: 020 - 6909940

Email: pupinformatie@nederlandsesheltievereniging.nl

 

Regiocommissarissen

De regiocommissarissen van de N.S.V. organiseren diverse activiteiten voor onze leden. Deze vindt u terug in de agenda en in het clubblad de Sheltie Shelter.

 

Regio Noord

Groningen, Friesland, Drenthe, Flevoland en Overijssel

Henk en Trijntje Bouland

Tel: 0597 - 422270

Email: henk.bouland@kpnmail.nl

 

Regio Zuid

Gelderland, Utrecht, Noord-Brabant en Limburg

Thea de Jong - v. Hensbergen

Tel: 0344 - 604066 Email: info@marmorea-shelties.com

Dhr. L. d'Innocenzo

Tel.nr. 06-23321316, Email caniamano@gmail.com
 

Regio West

Noord-Holland, Zuid-Holland en Zeeland

 

Vera Streuper

Tel: 010 - 4354408 Email: streuper2@zonnet.nl

Maatje Sijses

Tel: 0181 - 664360,

Email: m.sijses@nederlandsesheltievereniging.nl

 

   

Redactie clubblad

 
De N.S.V. geeft 4x per jaar een fraai en informatief clubblad uit.

Marcella Koenen & Jenny Rosing

Email: redactie@nederlandsesheltievereniging.nl

   
 

Beheer website

Rianne Schoeber-Bron

Email: webmaster@nederlandsesheltievereniging.nl